Lista typowych pytań :

Czy muszę się uczyć codziennie?

Jak często mogę generować kolejne lekcje?

Jak mogę wam pomóc?

Po co to robimy?


Czy muszę się uczyć codziennie?
Korzystając z ustawień lekcji możesz wybrać w jakie dni tygodnia oraz jaką liczbę słówek chcesz się uczyć, nasz system zapamięta liczbę słówek oraz wybrane przez Ciebie dni i będzie Ci przypominał, gdy nadejdzie wybrany przez Ciebie dzień.

Do góry


Jak często mogę generować kolejne lekcje?
System UczSie.pl ma przede wszystkim pomóc Ci w opanowaniu nowego słownictwa oraz w zachowaniu systematyczności. Serwis pozwala generować nowe lekcje każdego dnia. Oczywiście nie musisz pamiętać kiedy tworzyłeś poprzednią lekcję. O możliwości stworzenia kolejnej lekcji przypomnimy Ci mailem.

Do góry


Jak mogę wam pomóc?
Dziękujemy. Dobre pytanie :) gratulacje.
Po kolei:
1. Jeśli masz swoją stronę www, możesz zamieścić link do naszej strony.
2. Jeśli napisałeś opowiadanie po angielsku, wypracowanie, opracowałeś jakiś dokument i chcesz go zamieścić w celach edukacyjnych - prześlij go nam na adres teksty@uczsie.pl.
3. Jeśli jesteś nauczycielem angielskiego lub studentem anglistyki i chcesz sie przysłużyć sprawie - napisz na nauczyciele@uczsie.pl.
4. Jeśli masz pomysł na nowy dział pisz na pomysly@uczsie.pl, na wszystkie sensowne maile odpowiemy, a ciekawe pomysły będziemy realizować.

Do góry


Po co to robimy?
Naszym celem jest poprawianie znajomości języka angielskiego wśród Polaków. Nasze wejście do Unii daje niesamowite możliwości robienia kariery w innych krajach, jednak konieczna jest w tym momencie znajomość języka. W większości krajów Unii Europejskiej znajomość języka angielskiego (jako najbardziej popularnego) wystarczy, aby porozumieć się z większością ludzi. Język angielski otwiera drzwi do kariery.

Do góry